Kniha Návštěv

Historie návštěvní knihy

Příspěvky od ubytovaných 

v roce 2020-2022

Krásné místo , úžasný výhled

Jiri Rutner | 22.07.2022

Strávili jsme tu 17 dní a nic nám nechybělo. Velmi klidná obec, kompletně vybavené apartmá, všechno nové a moderní. Moc rádi se zas vrátíme.

Úžasné

Stanislav a Janka Culkovi | 11.08.2021

Krásné, příjemné a klidné prostředí. Apartmány(vyzkoušeli jsme oba) jsou perfektní, majitelé jsou příjemní a vstřícní lidé ochotní poradit, kam na výlet. Doporučuji každému, kdo se chce procházet po horách a večer si v klidu sednout na terasu a při sklence vína se zaposlouchat do cvrččího jemného koncertu.

Pohodová dovolená

Hana a Pavel Kyptovi | 26.08.2020

...v úžasném apartmánu Výhled, kde bylo všechno, jak bylo uvedeno v popisu, prakticky vybavený a čistý, nezapomenutelná terasa se zážitkovými výhledy a západy slunce.
Navíc velice příjemná paní domácí, vstřícná a ochotná kdykoli poradit kam se podívat, typy na cyklotrasy atd.Báječné místo na aktivní dovolenou i relax v klidu přírody.

Příspěvky od ubytovaných v roce 2019

Nádherná, klidná dovolená

Úředníčkovi | 29.09.2019

V pěkně vybaveném apartmánu jsme byli již podruhé, vždy jsme byli velice spokojeni, všude čisto a, útulné, domácí prostředí. Rydlovi jsou velice vstřícní a ochotní. Okolí nádherné, skutečný klid na odpočinek. Krásná příroda, obec "na konci světa". Moc děkujeme a všem vřele doporučujeme***.

Krásný

Daniela | 23.09.2019

V apartmánu jsme strávili víkend a byly jsme naprosto spokojené. Apartmán byl krásně vybavený, čistý a bylo i teplo. Paní domácí byla ochotná a milá. Mohu jen doporučit.

doporučujeme

Dagmar a Petr Rotreklovi | 05.08.2019

Apartmán vybavený, čistý, krásné prostředí, nádherné výhledy.
V okolí spousta turistických míst.
Ochotná a příjemná majitelka. Doporučujeme!

Krásné

Zdeňka a Karel Vebrovi | 06.07.2019

V apartmanu Výhled jsme strávili klidný týden od 22.6. -29.6.2019. Jsme důchodci , apartman je čistý, upravený, milá paní domácí, krásné okolí,večerní západy slunce se siuletou krkonoš- byli nádherné.Okolí hodně romantických zámkú a cest pro cyklotoulky.Děkujeme a doporučujeme.


Příspěvky od ubytovaných v roce 2018

Krátké a krásné

Petra Benešová | 02.09.2018

V Apartmánu Výhled jsme strávili pouze 2 noci, ale můžeme s klidným svědomím podepsat, že je tam vše přesně tak, jak je inzerováno. Pokoj je čisťounský a útulný, v kuchyňce mají hosté k dispozici vše potřebné, v okolí je báječné ticho a klid, nemluvě o kouzelném výhledu na hory (za dobrého počasí). A jako bonus velice ochotná a milá paní majitelka. Moc rádi se sem opět vrátíme a tentokrát alespoň na týden, abychom stihli vyzkoušet i další turistické trasy!!!

Poděkování a doporučení

Dáša H. | 19.07.2018

Klid a pohoda. V okolí krásná místa na procházky/projížďky. Příjemná, vstřícná a nápomocná paní majitelka. K ubytování kryté sezení, které se dá využít za jakéhokoliv počasí, prostor pro hry s dětmi a nádherné západy slunce. Zapomenuté věci nám paní majitelka ochotně poslala balíčkem domů a k tomu přidala hezký dárek o místě, které jsme v okolí nestihli navštívit a zajímalo nás. Vřele doporučujeme a přejeme majitelům plno spokojených zákazníků.

Ubytování

K.I. | 08.07.201

Velka spokojenost,vyhled,priroda. Soukromi.Doporucuji

Příspěvky od ubytovanýchv roce 2016

Prodloužený víkend

Michaela Brožová | 23.11.2016

Přidávám se ke kladným ohlasům - s rodinou jsme v apartmánu strávili pohodový prodloužený víkend. Moc a moc oceňuji soukromí, okolní přírodu i dokonalé a útulné vybavení. Jen počasí si člověk nezařídí, ale o to raději se sem znovu vrátíme :-). Ještě jednou děkujeme!

Parádní dovolená v přírodě

Remišovi | 20.08.2016

Opět jsme letos v červenci prožili pohodový a příjemný týden naší dovolené v Apartmánu Výhled - a znovu jako minulý rok super !

Klid a soukromí

Kvítkovi | 16.08.2016

Děkujeme za krásný pobyt v apartmánu. Vyhovuje nám velmi pro umístění, vybavení, klid, soukromí a pohodlí, též pro vstřícnost k našemu kočičímu domácímu mazlíčkovi. Majitelé jsou velmi vstřícní. Vracíme se pravidelně již třetí rok a snad to vyjde i někdy příště.

Noc v apartmánu

Lenka Bičanová | 18.05.2016

Naprosto dokonalé ubytování bylo v apartmánu výhled, kde naše čtyřčlenná rodina strávila bohužel jen jednu jedinou noc. Cením si ochoty, vstřícnosti a lidskosti paní Rydlové, která byť jsme nebyli lukrativními návštěvníky, vyhověla všem našim požadavkům. Věřím, že nám někdy vyjde i delší pobyt.

doporučení

Marečkovi | 02.02.2016

Do apartmánu Výhled se chystáme již potřetí. Pokaždé jsme byli spokojení a nadšení. Rydlovi jsou úžasní, milí lidé. O apartmán a jeho okolí se skvěle starají. Paní Rydlová apartmán i venkovní terasu vylepšuje květinovými vazbami. Je tam opravdu útulno a okolní příroda je nádherná. Ubytování v apartmánu Výhled všem doporučuji, určitě nebudete litovat

Příspěvky od ubytovaných v roce 2015

Víkend

Dobiáš | 22.12.2015

Sice to píšu opožděně, ale na Apartmán Výhled ještě hodně dlouho nezapomenu. Mám ve zvyku psát i něco záporného, ale v tomto případě opravdu nemám co. Prostě perfektní! A musím uznat, že ten název je velmi příznačný. Děkuji Vám.

Dovolená v apartmánu Výhled

Irena Zajícová | 24.08.2015

Krásná dovolená v nádherném prostředí,velmi pěkné ubytování,moc milí majitelé Rydlovi,můžeme jen doporučit.Někdy v budoucnu naviděnou. Irena,Linda a Libor Vaculíkovi

My jsme tu byli poprvé...

Dana | 25.07.2015

...a bylo to opravdu hezké.

Relax

Daniela Remišová | 17.07.2015

Opět jsme po roce byli s manželem v apartmánu Výhled a opět jsme byli velice spokojeni. Pohoda,klid , milé přijetí, i krásné počasí , no prostě vše bezva!
Za rok nashledanou !

Krásná dovolená

Eva Kulíková | 30.06.2015

Apartmán Výhled mi doporučila kamarádka a samozřejmě nás nezklamal. Ubytování bylo v pohodě (klid, čisto, pohodlí - i venku před apartmánem), ubytovatelé milí a ochotní, nádherné prostředí a krajina...Máme v úmyslu se opět vrátit, abychom vyzkoušeli příště trochu teplejší počasí..Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. 

Příspěvky od ubytovaných v roce 2014

Dovolená

Tomáš Kvítek | 14.08.2014

Vše v pohodě, rádi se vrátíme, i naše kočka byla z pobytu nadšená, příjemné a vstřícné jednání, klid a nádherná příroda.

Doporučení ubytování v apartmánu Výhled

Daniela Remišová | 22.07.2014

Byli jsme s manželem v apartmánu Výhled u paní Rydlové jeden týden v červenci 2014 - můžeme se vyjádřit pouze v superlativech ! Ubytování velmi příjemné, čisté, vkusné, paní Rydlová i její manžel jsou lidé velmi milí, příjemní a vstřícní. Určitě se do tohoto klidu a pohody k načerpání pozitivní energie znovu vrátíme!Děkujeme!

nádhera

Hana Mívaltová,Roman Absolon | 24.06.2014

Krásné ubytování s výhledem na Sněžku a západ slunce.Můžeme jen doporučit.

Příspěvky od ubytovaných v roce 2013

doporučení

Romana Marečková | 02.08.2013

V apartmánu Výhled jsem se svou rodinou strávila týdenní dovolenou v červenci 2013 a musím přiznat, že to bylo to nejlepší ubytování, co jsme kdy měli. Apartmán je útulný a najdete v něm vše, co potřebujete, včetně venkovního posezení v krásně upravené zahradě a s nádherným výhledem do okolí. Nejvíce jsme však ocenili opravdový klid a především soukromí, což jsme snad nikde jinde nezažili. Posloucháte zde opravdu jen zvuky přírody - nic jiného. Paní Rydlová je moc milá a příjemná paní. Tímto bych jí i jejímu manželovi chtěla poděkovat za krásný týden, který jsme u nich strávili. Rozhodně to nebylo naposledy, určitě se tam ještě vrátíme.

Jedním slovem skvělé!

Jaroslav Kořínek | 30.06.2013

Strávili jsme v apartmánu Výhled onen tropický týden v červnu 2013. Pobyt byl velmi příjemný, naprosté soukromí, vybavení a prostředí nic než samá špica. Okolí, tj. kraj A. Jiráska a B. Němcové, nepotřebuje dalšího komentáře. Nabíjel nás zde každý kout, každý centimetr.
Na závěr poklona pro majitele - jejich věhlas už snad nejde žádnou další chválou zvětšit!! Ještě jednou dík a snad zas někdy na viděnou!

nádhera

Eva Pokorná 30,5,2013 | 11.06.2013

Velice příjemná dovolená. Naprostý klid .Majitelé milí a ochotní. Vřele doporučuji .Ubytování na 1,

Doporučujeme na 100%

Jan a Eva Úřednčkovi | 11.05.2013

Určitě doporučujeme - pěkný čistý apartmán, kompletně vybavený.
Úžasný klid, krásný výhled, vstřícní a ochotní majitelé.Spousta zajímavých míst v okolí, která stojí za návštěvu.

Vytvořte si webové stránky zdarma!